شکلات سکه ای سوربن کاله دلیل برطرف شدن تورم در ایران

کاهش وزن:
حقیقت این است که زنان در مورد مزایای سلامتی شکلات واقعاً به کاهش وزن فکر نمی کنند.

با این حال، به نظر می رسد که کاهش وزن با خوردن شکلات سکه ای سوربن کاله تلخ امکان پذیر است و ممکن است آسان تر از آن چیزی باشد که فکر می کنید. این مطالعه نشان می دهد که شکلات تلخ نسبت به شکلات شیری سیر کننده تر است.

خوردن مقداری شکلات تلخ در همان دوره میل به شیرینی، غذاهای چرب یا شور را کاهش می دهد. این بدان معناست که شما مجاز به مصرف روزانه شکلات تلخ هستید و باعث می شود که به رژیم غذایی خود پایبند باشید.

سیستم عصبی را حفظ کنید
یک مطالعه نشان داد که اپی کاتچین و فلاونوئیدها، ترکیبات موجود در شکلات تلخ ، می توانند به محافظت از مغز در برابر سکته کمک کنند. در یک مطالعه، این ترکیب همچنین به کاهش خطر اختلالات عصبی مانند بیماری آلزایمر کمک می کند.

سرفه و سرماخوردگی را درمان کنید
کوکو با توجه به ویتامین C، آلکالوئیدها و فلاونوئیدهای موجود در آن، سرفه و سرماخوردگی را تسکین می دهد.

اسیدهای چرب مانند اسید استئاریک، اسید پالمیتیک و اسید اولئیک موجود در آن گلو، سرفه و سرماخوردگی را تسکین می دهد.

اگر کاکائو به شکلات تبدیل شود، میزان کلسترولی که دریافت می کنید ممکن است به نوع شیر (رنگی، نیمه رنگی یا خامه کامل) و محصولات شیری (کره، شیر جامد) استفاده شده در آن و تمرینی که انجام می دهید بستگی داشته باشد.

داخل شکلات شکری نیز انرژی می دهد و بدن را آرام می کند.

کوکو همچنین به کاهش سطح کلسترول LDL (بد) و افزایش سطح کلسترول HDL (کلسترول خوب) معروف است. خواص آنتی اکسیدانی فلاونوئیدها همچنین از قلب در برابر آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد محافظت می کن